Vortex ™

Moje vlastní unikátní čistící metoda VORTEX ™ je založená na kombinaci odstranění mentálních bloků (pochopení PROČ se mi to děje + změna myšlení), odstranění emocionálních bloků, které si v sobě neseme na úrovni těla a podvědomí (zbavení se nepříjemných pocitů a vzpomínek), společně s působením mé osobní energie síly (nakopnutí k akci a podpora k rychlejší manifestaci ve fyzické realitě).

Zbavíš se tak veškeré zátěže, strachů a bloků, které Ti brání konečně se projevovat v Tvém plném autentickém JÁ v celém svém potenciálu, pohnout se z místa a udělat vytoužené změny, a manifestovat své touhy a plány do fyzické reality s lehkostí a rychlostí.

Délka a cena:

VORTEX  ™

 Jednorázové čištění - Rychlé odstranění bloků na rychlé pohnutí se z místa v určité oblasti života. 

90 min - 3500,-

 

VORTEX QUEST ™ 

Hloubkové čištění - Osmitýdenní cesta, při které každý týden budeme čistit emoce a vzorce (vzorce chování a myšlení) přiřazené k jedné čakře.

Tato cesta je určená pro ty, co chtějí hlubokou a komplexní změnu, a jsou připraveni vstoupit na zcela nový level sebe sama. 

8 týdnů - 17.000,-  (platbu lze rozložit na 3 splátky)

 

VORTEX QUEST ™ BUSINESS 

Osmitýdenní cesta, při které každý týden budeme čistit emoce a vzorce přiřazené k jedné čakře, vztahují se vyloženě k Tvému businessu / práci / poslání.

Dá se využít buď pro rozjetí nového byznysu, nebo posunutí stávajícího byznysu na vyšší level.

Od Vortex Questu se VQBusiness liší opačným postupem čištění čaker a větším zaměřením na akci v rámci samotného byznysu po každém jednotlivém čištění.

8 týdnů - 23.000,- (platbu lze rozložit na 3 splátky)

Objednávka čištění Vortex ™

Zkušenosti klientů s metodou Vortex™:

 Deliina nabídka mě přitáhla a nepustila, prostě jsem věděla, že Vortex musím zkusit. A protože sama mám s terapiemi dost zkušeností, byla jsem hodně zvědavá. Někdy i terapeut je tou pověstnou kovářovou kobylou a věci, které ho neparalyzují, vlastně se jen tak občas lehce ozvou, posouvá na  "až někdy bude čas a chuť." 

Na začátku jsme si vyjasnily téma a pak začala Delie hledat a pojmenovávat, co je kde v  těle uložené. A k mému pobavení se 
naprosto přesně trefovala do míst a zážitků, které jsem měla schované "na potom". Po skončení procesu jsem se cítila výrazně lehčí. A už teď vím, že až zase někdy budu líná, na Delii se s důvěrou obrátím. Ji i Vortex velmi doporučuji.  

- Mgr. Šárka Hájková    www.sarkanaceste.cz

Přemýšlím, jak popsat nepřenositelný zážitek! Původně jsem si šla čistit blok na úrovni sexuální energie, který způsobily 2 traumatické zážitky, které jsem vytěsnila a vyplavala na povrch týden před čištěním. Kromě toho, že jsem s Deliinou pomocí propustila blok, tak jsem si otevřela další důležité téma a sice, že si potřebuju dovolit být bezmocná. Bylo to tak velké AHA, že to zpracovávám ještě teď. Každopádně můžu jedině doporučit a děkuji za úžasné napojení a uvědomění.

- Nina Mlynarczyková    www.sebelaskavsouvislostech.cz

Aniž bych měla připravený konkrétní téma předem, věděla jsem, že se to brzy ukáže. A taky, že jo. Velmi rychle jsem získala pocit bezpečí a že můžu otevřeně mluvit o nepříjemných zážitcích, které můj mozek vytěsňoval po dlouhá léta. Vlastně už jenom ta možnost sdílení byla osvobozující a pak jsme i čistily, byla to úleva a věřím, že se velmi brzo projeví i ve fyzické realitě. Za mě to byl opravdu fascinující zážitek a mohu všem doporučit, pokud potřebujete menší či větší emocionální bolístky, strachy a nechat naplno projevit svůj potenciál. Já moc děkuju.

- Michaela Hůlková