Mentorink a konzultace

Pokud cítíš, že chceš změnu ve svém životě a chtěla bys mé vedení a podporu, jsem tu pro Tebe! Témata, na které se specializuji a které nejčastěji s klientkami řeším, jsou:  touha a vzrušení, smyslnost a potěšení, vztah k sobě a svému tělu, vnitřní síla a sebevědomí, sebeláska, partnerství, (nejen) partnerský sexuální život, vědomá erotika, vzorce vzrušení a erotické archetypy s příjemnou kapkou ženské spirituality.

Nabízím buď dlouhodobý mentorink (nejkratší spolupráce je 4měsíce za 30.000,-), nebo "jednorázovky". Na dlouhodobý mentorink se můžeš přihlásit níže (ženy na mentorink procházejí výběrovým řízením), Jednorázovku si můžeš objednat bez přihlášky ke spolupráci v sekci E-shop.

Reference klientek:

"Na Deli jsem se obrátila, protože mám traumatické zkušenosti se sexuálním zneužíváním a tušila jsem, že po mnohaleté práci bych mohla zbytek svých bloků odbouchnout právě s ní. Delie je naživo příjemná, z Insta stories zatraceně sexy, v konverzacích písemných i ústních veselá a já jsem k ní od začátku cítila důvěru - že se jí můžu svěřit a že mě povede dostatečně citlivě a kompetentně na mé cestě k uzdravení. Jsem stále v procesu, ale nemýlila jsem se. U Delie jsem zažila zatím pouze konzultaace, ale tahle žena rozhodně ví, co dělá. Nepovažuju ji za někoho, kdo se svoje léčivé průvodcování naučil za nějaký zázračný víkendový kurz. Je sexy, protože má sexualitu zdravou a úplně zdravě ji prožívá. (Proto jsem se obrátia právě k ní - protože chci taky svou sexualituzdravě a sebevědomě prožívat.) Je veselá, čímž vnáší do konzultací lehkost, i když probíráme zrovna těžká témata. Delie na mě působí jako člověk přesně na svém místě, ve svém proudu, a já jsem ráda, že mi přišla do života a můžu z její moudrosti čerpat."

- Heidi

"Delie je pro mě člověk, který ví o čem mluví a vždy dychtivě čekám na její zpětnou vazbu. I když kolikrát nevím kudy kam, tak názor a rada téhle super ženské je pro mě velkou motivací. Děkuju! "

- Bobina

Dotazník před dlouhodobým Mentorinkem:

Prosím Tě o upřímné a pravdivé vyplnění dotazníku - jen tak Ti budu moct nejlépe poradit!
Nech si na vyplnění dostatek času a neboj - nejsou žádné špatné odpovědi.
Tvé odpovědi si v klidu pročtu a ozvu se Ti, abychom se společně domluvily dále.

Vyhrazuji si právo odmítnout konzultaci, pokud po přečtení dotazníku uznám, že spolu z nějakého důvodu neladíme.

Děkuji za pochopení.

Jméno a příjmení*
Tvůj spolehlivý e-mail*
Věk (vyber z možností)*
Proč máš zájem o konzultaci? S čím máš největší problémy? *
Proč chceš změnu právě teď?*
Čeho bys chtěla v ideálním případě dosáhnout naší spoluprací? Co je ta změna, po které TOUŽÍŠ? Jak by to vypadalo? Jak by ses cítila?*
Ovlivňuje Tvůj současný problém/téma nějak Tvé vztahy (partnerské/rodinné...)? Pokud ano, tak jak?*
Máš partnerský vztah?*
Pokud jsi ve vztahu, uveď na kolik jsi spokojená ve vztahu. Pokud vztah nemáš, uveď na kolik jsi spokojená s tím, že jsi sama.
Jakým způsobem se staráš o sebe a své tělo?*
Pracovala jsi už dříve nějak na vyřešení svého problému/tématu? Pokud ano, tak jak? (Semináře, kurzy, knihy, terapie, koučink?) S jakým výsledkem?*
Proč si myslíš, že zrovna já jsem ta pravá osoba, která by Ti mohla se změnou pomoci? Jak Ti podle Tebe můžu pomoci?*
Jak ses dozvěděla o mně a mojí práci?*
Jsi připravena na změnu? (vyber z možností)*
O jakou formu spolupráce bys měla zájem? (vyber z možností)*
Kdy bys chtěla začít?*
Jak se s tebou můžu nejlépe spojit? Napiš mi, skrze jakou formu nejraději a nejčastěji komunikuješ, abychom se domluvily na dalším postupu. (Přezdívka na Instagramu, nebo jméno na Facebooku - Messenger, nebo telefonní číslo - Whatsapp.)*