Služby, které nabízím

Koučink potěšení a Vztahové poradenství

Jednorázová nebo dlouhodobá práce na tématech, které potřebuješ vyřešit, a ve kterých se chceš posunout, nebo udělat změnu. Témata, na které se specializuji a které nejčastěji řeším, jsou: sexualita, smyslnost a potěšení, stud, vztah k sobě a svému tělu, sebevědomí, sebeláska, vnitřní síla, partnerství, partnerský sexuální život a vědomá erotika.

Forma spolupráce se liší podle konkrétního tématu a vzájemné domluvy, běžně však moje práce probíhá formou "strategického poradenství" = rozhovor přes Zoom, po kterém dostaneš úkoly přesně Tobě (a Tvému tématu) na míru, s následnou týdenní podporou přes aplikaci VOXER.

Cena je klouzavá a pohybuje se v rozmezí minimálně 650,- a maximálně 1900,- za jednu session (videohovor, úkoly, týdenní podpora). S tím, že zaplatíš až po uplynutí týdne po našem videohovoru a pouze podle toho, na kolik si budeš cenit mé práce a kolik budeš cítit, že je podle Tebe adekvátní cena.

V případě zájmu nabízím možnost nezávazného 15 minutového hovoru, kde zjistíme, jestli Ti budu moct v Tvém tématu dělat podporu a pomoci Ti a jaká by byla možnost případné další spolupráce. A píšu schválně spolupráce - nejsem léčitelka a neudělám za Tebe zázrak a změnu bez Tvého přičinění. Nabízím ale návody a cesty ke změně, na kterých Ti budu nápomocná a budu Tě vést. Společně proto můžeme Tvou situaci vyřešit.

V případě zájmu o koučink nebo poradenství mi napiš mail ( Delie@Delikátnosti.cz ) , nebo soukromou zprávu na Instagramu (profil Delikátnosti)

Zkušenosti klientek

Koučování a poradenství

"Na Deli jsem se obrátila, protože mám traumatické zkušenosti se sexuálním zneužíváním a tušila jsem, že po mnohaleté práci bych mohla zbytek svých bloků odbouchnout právě s ní. Delie je naživo příjemná, z Insta stories zatraceně sexy, v konverzacích písemných i ústních veselá a já jsem k ní od začátku cítila důvěru - že se jí můžu svěřit a že mě povede dostatečně citlivě a kompetentně na mé cestě k uzdravení. Jsem stále v procesu, ale nemýlila jsem se. U Delie jsem zažila zatím pouze konzultaace, ale tahle žena rozhodně ví, co dělá. Nepovažuju ji za někoho, kdo se svoje léčivé průvodcování naučil za nějaký zázračný víkendový kurz. Je sexy, protože má sexualitu zdravou a úplně zdravě ji prožívá. (Proto jsem se obrátia právě k ní - protože chci taky svou sexualituzdravě a sebevědomě prožívat.) Je veselá, čímž vnáší do konzultací lehkost, i když probíráme zrovna těžká témata. Delie na mě působí jako člověk přesně na svém místě, ve svém proudu, a já jsem ráda, že mi přišla do života a můžu z její moudrosti čerpat."

- Heidi

"Delie je pro mě člověk, který ví o čem mluví a vždy dychtivě čekám na její zpětnou vazbu. I když kolikrát nevím kudy kam, tak názor a rada téhle super ženské je pro mě velkou motivací. Více takových andělů :) "

- Bobina

Jednodenní kurz Smyslnost

"Byla jsem účastnice na kurzu o smyslnosti a uvědomění si sebe sama. Jsem velmi realistický člověk, který je extrovert. Když jsem šla na kurz, byla jsem zvědavá a lehce rozpačitá. Jenže Delie je profesionální princezna smyslnosti a ví, jak vám pomoci se uvolnit a přenést se do určité fáze. Objevovaly jsme svou vnitřní sexualitu a poznávaly se. Já jsem byla kurzem nadšená. Ta atmosféra byla jedinečná. Objevila jsem toho tolik o sobě a byla jsem velmi překvapená. Ani sebevětší sexuální otevřenost vás nepřipraví na to, co zažijete na kurzu. Pro mne to bylo velmi překvapující a milé. Všem bych kurz doporučila, a důležité je získané poznatky praktikovat v životě. Dovolit si být ženská a mít své pocity. Pochopíte samy! :) "

- Ivet