Služby, které nabízím

Mentorink, koučink, konzultace

Jednorázová nebo dlouhodobá práce na tématech, které potřebuješ vyřešit, a ve kterých se chceš posunout, nebo udělat změnu. Témata, na které se specializuji a které nejčastěji řeším, jsou: sexualita, smyslnost a potěšení, stud, vztah k sobě a svému tělu, sebevědomí, sebeláska, vnitřní síla, partnerství, partnerský sexuální život a vědomá erotika.

Jak to probíhá?

Koučink potěšení probíhá formou "strategického poradenství" = rozhovor přes Zoom, po kterém dostaneš úkoly přesně Tobě (a Tvému tématu) na míru, s následnou týdenní podporou přes messenger/Whatsapp/Instagram.

Délka spolupráce se liší podle konkrétního tématu a vzájemné domluvy. A píšu schválně spolupráce - neudělám za Tebe zázrak a změnu bez Tvého přičinění. Nabídnu Ti návody a cesty ke změně, na kterých Ti budu nápomocná a budu Tě vést. Společně proto můžeme Tvou situaci vyřešit a posunout.

Cena:

Cenu je na klouzavé škále od 700,- do 2400,- s tím, že zaplatíš až po týdnu od konzultace finanční částku na vyrovnání energií podle toho, jak to budeš cítit.

V případě zájmu o Koučink potěšení prosím vyplň dotazník níže.

 

Reference klientek:

"Na Deli jsem se obrátila, protože mám traumatické zkušenosti se sexuálním zneužíváním a tušila jsem, že po mnohaleté práci bych mohla zbytek svých bloků odbouchnout právě s ní. Delie je naživo příjemná, z Insta stories zatraceně sexy, v konverzacích písemných i ústních veselá a já jsem k ní od začátku cítila důvěru - že se jí můžu svěřit a že mě povede dostatečně citlivě a kompetentně na mé cestě k uzdravení. Jsem stále v procesu, ale nemýlila jsem se. U Delie jsem zažila zatím pouze konzultaace, ale tahle žena rozhodně ví, co dělá. Nepovažuju ji za někoho, kdo se svoje léčivé průvodcování naučil za nějaký zázračný víkendový kurz. Je sexy, protože má sexualitu zdravou a úplně zdravě ji prožívá. (Proto jsem se obrátia právě k ní - protože chci taky svou sexualituzdravě a sebevědomě prožívat.) Je veselá, čímž vnáší do konzultací lehkost, i když probíráme zrovna těžká témata. Delie na mě působí jako člověk přesně na svém místě, ve svém proudu, a já jsem ráda, že mi přišla do života a můžu z její moudrosti čerpat."

- Heidi

"Delie je pro mě člověk, který ví o čem mluví a vždy dychtivě čekám na její zpětnou vazbu. I když kolikrát nevím kudy kam, tak názor a rada téhle super ženské je pro mě velkou motivací. Více takových andělů 🙂 "

- Bobina

Dotazník před Koučinkem potěšení:

Prosím Tě o upřímné a pravdivé vyplnění dotazníku - jen tak Ti budu moct nejlépe poradit!
Nech si na vyplnění dostatek času a neboj - nejsou žádné špatné odpovědi.
Tvé odpovědi si v klidu pročtu a ozvu se Ti, abychom se společně domluvily dále.

Vyhrazuji si právo odmítnout konzultaci, pokud po přečtení dotazníku uznám, že spolu z nějakého důvodu neladíme.

Děkuji za pochopení.

Jméno a příjmení*
Tvůj spolehlivý e-mail*
Věk (vyber z možností)*
Proč máš zájem o konzultaci? S čím máš největší problémy? *
Proč chceš změnu právě teď?*
Čeho bys chtěla v ideálním případě dosáhnout naší spoluprací? Co je ta změna, po které TOUŽÍŠ? Jak by to vypadalo? Jak by ses cítila?*
Ovlivňuje Tvůj současný problém/téma nějak Tvé vztahy (partnerské/rodinné...)? Pokud ano, tak jak?*
Máš partnerský vztah?*
Pokud jsi ve vztahu, uveď na kolik jsi spokojená ve vztahu. Pokud vztah nemáš, uveď na kolik jsi spokojená s tím, že jsi sama.
Jakým způsobem se staráš o sebe a své tělo?*
Pracovala jsi už dříve nějak na vyřešení svého problému/tématu? Pokud ano, tak jak? (Semináře, kurzy, knihy, terapie, koučink?) S jakým výsledkem?*
Proč si myslíš, že zrovna já jsem ta pravá osoba, která by Ti mohla se změnou pomoci? Jak Ti podle Tebe můžu pomoci?*
Jak ses dozvěděla o mně a mojí práci?*
Jsi připravena na změnu? (vyber z možností)*
O jakou formu spolupráce bys měla zájem? (vyber z možností)*
Kdy bys chtěla začít?*
Jak se s tebou můžu nejlépe spojit? Napiš mi, skrze jakou formu nejraději a nejčastěji komunikuješ, abychom se domluvily na dalším postupu. (Přezdívka na Instagramu, nebo jméno na Facebooku - Messenger, nebo telefonní číslo - Whatsapp.)*